Album i zaproszenia na Chrzest

6 marca odbędzie się chrzest Aarona. Oczywiście po chrzcie zapraszamy rodziców chrzestnych z rodzinami i nasze rodzeństwo na uroczyste przyjęcie, które ze względu na najmłodszego, a zarazem najważniejszego uczestnika imprezy, będzie w naszym domu. Dlatego już od kilku dni, a nawet tygodni, myślę nad organizacją nie tylko chrzcin, ale także przygotowań do chrztu.

Oczywiście poza najważniejszym punktem, jakim była rozmowa z księdzem i ustalenie daty chrztu, trzeba było przecież pomyśleć nad dziesiątkami innych rzeczy, typu ubranko, pamiątka, zdjęcia i tak dalej. No a przede wszystkim, na samym początku trzeba było zrobić zaproszenia dla gości. Zamawiając materiały na ich wykonanie postanowiłam, że zrobię też album na zdjęcia z chrztu. Wszystko w podobnej kolorystyce i z tym samym motywem.
Zapraszam do oglądania.11 komentarzy:

 1. Anonimowy2/13/2016

  Skad Ty takie sliczne "dodatki" pozyskujesz? Sliczne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kupuję od jednej dziewczyny z Polski, która sprzedaje takie wycinki :)

   Usuń
  2. A papiery, przywieszki, guziczki, wstążki i kwiatuszki kupuję w sklepie online, gdzie można znaleźć wszystko do scrapbookingu :)

   Usuń
 2. Aaaaa! Jakie to śliczne!!! Widziałam już foto na instagramie, ale tu w całej okazałości można to zobaczyć. Jestem pod wrażeniem!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. jej jakie to piekne! jesteś niesamowita!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładnie, zawsze podziwiam Twój talent.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy można u Ciebie zamówić 2 książki- albumy , dla dwójki dzieci?? Miałaby być w formie albumu na wpisywanie myśli i wklejanie zdjęć z poszególnych etapów rozwoju/ życia dzieci. Oba raczej od 0-2lat. Bardzo mi się takie rękodzieło podoba ale nie mam kompletnie zdolności.... Jaki ewentualny koszt takich albunów?? Wysyłka do uk. Proszę o kontakt malatola@op.pl Z góry dziekuje.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy można u Ciebie zamówić 2 książki- albumy , dla dwójki dzieci?? Miałaby być w formie albumu na wpisywanie myśli i wklejanie zdjęć z poszególnych etapów rozwoju/ życia dzieci. Oba raczej od 0-2lat. Bardzo mi się takie rękodzieło podoba ale nie mam kompletnie zdolności.... Jaki ewentualny koszt takich albunów?? Wysyłka do uk. Proszę o kontakt na malatola@op.pl Z góry dziekuje.

  OdpowiedzUsuń