Wyspa Gier

W tym miesiącu mamy dla Was nową grę z serii Papa Lui.

Tym razem, w tej zabawnej platformówce, zostajesz zaatakowany przez złowrogie hamburgery oraz inne jedzenie! Jesteś kucharzem i musisz rozprawić się z nimi, aby ochronić swoich przyjaciół. Aby poruszać kucharzem używaj strzałek. Naciśnięcie strzałki w górę sprawi, że Twoja postać podskoczy, a jeśli przytrzymasz ten klawisz, podskoczy on jeszcze wyżej. Po drodze zbieraj wszystkie napotkane monety i zwracaj uwagę na niebieskie wstążki-to punkty kontrolne. Jeśli zostaniesz zabity, będziesz mógł wznowić grę od ostatniego przekroczonego checkpointu.

Aby zlikwidować wrogów musisz ich zaatakować.  Użyj klawisza spacji, a wtedy Twój kucharz zacznie wymachiwać łopatką. Możesz też wskakiwać na przeciwników, co czasowo ich unieruchomi. Trzecim sposobem ataku jest zsunięcie się z góry na wrogów. W tym celu przytrzymaj strzałkę w dół a uda Ci się unicestwić kilku oprawców za jednym razem. Gdy zostaniesz zaatakowany, zniknie serce w lewym dolnym rogu ekranu. Kiedy nie zostanie Ci już ani jedno serduszko, gra będzie skończona. Ale nie martw się, nowe serduszka możesz też zbierać w grze.

Większość wrogów uda się wyeliminować jednym ciosem, ale hamburgery musisz uderzyć kilka razy aby je zabić. Jeśli na końcu danego poziomu gry zobaczysz, że któryś z Twoich przyjaciół został uwięziony w klatce, podskocz i pociągnij dźwignię w dół. Postaraj się uwalniać wszystkich swoich przyjaciół. Zwróć też uwagę na inne misje na danym etapie, na przykład aby zebrać określoną liczbę monet lub pokonać określoną liczbę wrogów. Wciel się w rolę innych kucharzy lub klientów i wypróbuj inne rodzaje broni. 
Upewnij się, że jesteś w stanie pokonać każde jedzenie. Powodzenia!

Zagraj teraz w Papa Lui: Hamburgerowa Napaść na WyspaGier.pl.


http://www.wyspagier.pl/papa-lui-hamburgerowa-napasc.htm


*Wpis sponsorowany - nie jest mojego autorstwa.

5 komentarzy:

 1. To by się mojej córce spodobało :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ajjj wyspagier rządzi i u nas:) Starszy wiecznie gra w swoje"lody".. nie mam pojęcia o którą gierkę chodzi:D

  OdpowiedzUsuń
 3. my nie gramy w gry...ale pewnie fajna:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mario Bros z naszego dzieciństwa był najlepszy! :)

  OdpowiedzUsuń