Nowa gra: Zielony Waleczny

W tej grze sterujesz małą, zieloną piłeczką. Będzie ona prawdziwym bohaterem akcji jeśli tylko będziesz klikać w odpowiednie miejsca w odpowiednim momencie. Na każdym poziomie w grze możesz natknąć się na różne, niespodziewane sytuacje, w których będziesz musiał wybrać jak należy postąpić. Na ekranie zobaczysz dwa okręgi, z których musisz wybrać jeden. Wybór należy do Ciebie, kliknij we właściwy okrąg! Kiedy wybierzesz właściwy, będziesz mógł ominąć przeszkody i iść dalej. Lecz jeśli nie uda Ci się wskazać poprawnie, nie zdołasz przejść dalej i będziesz musiał zaczynać wszystko od nowa.
Bardzo ważne jest abyś szybko podjął właściwą decyzję i wybrał odpowiedni okrąg.  W prawym dolnym rogu znajduje się zegar, który rejestruje ile czasu zajęło Ci podjęcie decyzji. Im szybciej się zdecydujesz na któryś z okręgów tym lepiej. Tak więc w tej grze najbardziej liczy się szybkość reakcji. Jeśli klikniesz zbyt późno lub jeśli wskażesz nie ten okrąg, który powinieneś, będziesz musiał zaczynać wszystko od początku. 

To naprawdę ekscytująca przygoda dla małej zielonej piłki. W tej grze napotka ona całe mnóstwo różnych, niespodziewanych sytuacji. Na każdym kroku czekają kolejne wyzwania, cały czas dzieje się coś nowego, dzięki czemu z pewnością nie będziesz się nudzić.
Sprawdź grę Zielony Waleczny i zobacz jak to jest wcielić się w małą zieloną piłeczkę. Powodzenia!

http://www.wyspagier.pl/zielony-waleczny.htm


* Wpis sponsorowany. Tekst nie jest mojego autorstwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz