Wyspa Gier

Szukasz jakiś nowych gier do pogrania? Sprawdź nasze cotygodniowe zestawienie i znajdź coś ulubionego dla siebie!

Podobają Ci się gry z kategorii Puzzle&run? Wypróbuj zatem „Wybór”. Jack jest zakochany. Dziewczyna, w której się zakochał, nie odwzajemnia jednak jego uczucia. Zobaczmy czy da się to zmienić! Pomóż Jack’owi zdobyć serce dziewczyny w tej zabawnej platformówce.

„Rzucający oszczepem”, jak sama nazwa wskazuje, polega na rzucaniu oszczepem. Wcielasz się w olimpijskiego sportowca, którego zadaniem jest rzucanie oszczepem tak daleko o ile to możliwe. Masz pięć prób aby pobić wyniki swojego przeciwnika. Ustaw maksymalną siłę, kąt i prędkość!

Gry z kategorii Ninja zawsze były popularne na WyspaGier.pl. Czy graliście kiedyś w „Cień Twego Ninja” i się wam spodobał? Wtedy z pewnością spodoba się Wam „Cień Twego Ninja 2”.  Ninja przemierza nocny świat, pod drodze wykonuje różnego rodzaju misje. Na każdym poziomie dostajesz zadanie: np, pierwszym celem jest uwolnienie przynajmniej jednego więźnia i odzyskanie osiemnaście gemów, które zostały skradzione przez wrogi klan samurajów. Kiedy zbierzesz niebieski gem wtedy staniesz się niewidzialny (na 3 sekundy). Kiedy zbierzesz za to gem czerwony możesz używać teleportacji. Pod wpływem pomarańczowych gemów możesz wykonywać super skoki. Zdobywaj bonusowe przedmioty i spróbuj dotrzeć do wyjścia.. żywy!

Czy podobało Ci się „Niebo zombi”? W takim razie zagraj także w „Niebo zombi 2”! Niegdyś spokojne miasto zamieniło się w prawdziwą masakrę a niebezpieczeństwo wcale jeszcze nie minęło. Teraz musisz ruszyć w trasę, spróbuj dotrzeć do Area 51, ostatni bezpieczny punkt ewakuacyjny. Kieruj samochodem o ile to możliwo wzdłuż opuszczonych budynków i strzelaj do każdego kto w Ciebie celuje. Zbieraj na swej drodze paliwo, punkty naprawcze, pieniądze oraz inne bonusy.

Czy jesteś prawdziwym bohaterem ? Nurkowie zaginęli gdzieś pod wodą a Ty, ze swoją żółtą łodzią podwodną, ruszasz im na ratunek. Poszukiwania nie będą łatwe: jeśli trafi cię laser - Game Over! Większość czarnych skał jest twarda ale każdy poziom zawiera ukryte miejsce, które możesz znaleźć poprzez nawigowanie pomiędzy skałami - w ten sposób dotrzesz do ukrytych miejsc. Możesz skorzystać z białych powierzchni aby stać się małym albo dużym dzięki czemu zajrzysz  do niedostępnych miejsc. Spróbuj zgarnąć po trzy gwiazdki i odblokuj bonusowe poziomy!*Wpis sponsorowany. Wpis nie jest mojego autorstwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz