Wyspa Gier

                                                                                                     *Wpis sponsorowany
 
Wszystkiego najlepszego i szczęśliwego Nowego Roku pełnego fajnych gier online. Z dumą prezentujemy Wam najfajniejsze gry na dobry początek 2014 roku.
 
Filiżanka cukru 2 to druga część zabawnej gry w “Filiżankę cukru”. Rysuj linie, które spowodują, że odpowiednia ilość cukru we właściwym kolorze trafi do filiżanki. Aby zmienić kolor cukru użyj filtra.

Odszukaj cukierek: udaj się na poszukiwania cukierka ukrytego na strychu a przy okazji w każdym etapie  spróbuj znaleźć trzy ukryte gwiazdki! Możesz przesuwać przedmioty, a także sprawiać aby znikały.
 
 

Zagraj w Naleśnikowe Rekordy i poznaj Conrada, biedaka ze specjalnym talentem: potrafi piec i obracać  naleśniki jak nikt inny. Czy pomożesz mu obrócić w powietrzu jak najwięcej naleśników? Upewnij się, że stoisz tuż pod naleśnikiem w momencie gdy spada na dół: tylko w ten sposób go złapiesz. Nie pozwól naleśnikowi się przypalić - obracaj go tak długo jak to tylko możliwe.

Krypra Zombi 2 jest ciekawą grą typu „Atak zombi”. Dwa ludziki kończą w jaskini z której próbują uciec. Muszą dostać się do wyjścia w każdym kolejnym poziomie.  Aby przeżyć pomagają sobie nawzajem, na przykład poprzec wciskanie przycisków do otwierania drzwi. Czy potrafisz doprowadzić ich do wyjścia wykorzystując wszystkie trampoliny i dźwignie?

Lubisz rzucać bomby? W takim razie zagraj w Rycerze z Bombami. Źli rycerze zaatakowali małą spokojną wioskę. Na szczęście tuż po napaści przybywają odważni rycerze, aby uratować zdesperowanych mieszkańców. Rzucają oni we wrogów bombami, ale mimo to przydałaby im się mała pomoc. Na co więc czekasz? Połącz siły z innymi rycerzam by uratować wioskę.

Tato i Syn 2. Pomóż temu wyjątkowemu tacie zaprowadzić syna do szkoły omijając niebezpieczeństwa! Na szczęście ojciec może chronić syna przed niebezpieczeństwami, którymi razem muszą stawić czoła. Dla przykładu może on kłaść się na kolcach, które zabiłyby jego synka. Może on także odpychać ciężkie przedmioty.

Jak widzicie jest mnóstwo gier dostarczających zabawy, więc wypróbujcie je wszystkie i zobaczcie jakich faworytów mamy w tym tygodniu.
 
 
*Wpis nie jest mojego autorstwa

1 komentarz: