Wyspa Gier

                                                                                                                   * Wpis sponsorowany
Podobały Ci się w zeszłym tygodniu gry na WyspaGier.pl? Jesteś ciekawy, jakie nowe przygody się pojawiły? Wypróbuj gry, które są omówione w tym zestawieniu!

Golem to zabawna gra z rodzaju “Point & click”, w której pomagasz brązowej, glinianej postaci. Postaraj się rozwiązać problemy i uruchomić przedmioty we właściwej kolejności, aby utorować drogę Golemowi!


Wejdź do Zaginione Katakomby i postaraj się udostępnić jak najwięcej grobów, zbierając klejnoty. Nadepnij na przełącznik, aby otworzyć drzwi, okrągłe przełączniki natychmiast się podnoszą, kiedy na nie nadeptujesz, więc musisz położyć na nich jakiś przedmiot. Kolorowe okrągłe przełączniki wymagają przedmiotów w takim samym kolorze.

Lubisz grać w gry typu Tower Defense? Incursion 2: to druga odsłona Incursion! W krainie trolli, pająków i demonów, Targa Wrathbringer wydaje bitwę siłom ciemności. Wyślij różne oddziały żołnierzy do obrony Twojego państwa I do rzucania czarów, używaj broni i technik walki, aby pokonać wrogów.


Następna część gry Olbrzymia Marchew, Olbrzymia Marchew 2: Pustynia jest jeszcze zabawniejsza niż poprzednia! Nie pozwól potworom dotrzeć do Twojej gigantycznej marchewki! Możesz ulepszać swoją wieżę obronną, dzięki punktom zdobytym za wyeliminowanie przeciwników.

Opublikowaliśmy również inne fajne gry w pozostałych kategoriach.
Na przykład Bugongo to gra platformowa z udziałem dinozaurzycy o imieniu Bugongo. Jej jajo uciekło! Czy pomożesz jej je ochronić? Na drodze napotkasz wiele przeszkód i będziesz musiał zwalczać przeciwników, inaczej Bugongo I jej jajo będą zgubione. Złap również wszystkie monety!


Król Dżungli to gra puzzle pełna zagadek. Postaraj się rozwiązać jak najwięcej w określonym czasie! Kiedy zaczniesz grać, dowiesz się wszystkiego.
Likwidacja Pomocników Potwora 2 to ekscytująca gra, w której strzela się i robi sie uniki. Strzelaj do popleczników potworów i wymknij sie im wszystkim! Kiedy trafisz ich odpowiednio dużo, trafiasz na następny poziom. Zbieraj monety, aby kupować ulepszenia, zanim dotrzesz na wyższy poziom. Baw się dobrze! 

* Wpis nie jest mojego autorstwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz