Chodzący człowiek

Artur chodzi. Zdecydowanie mogę zapamiętać dzisiejszą datę ku potomności... bo nie mówię tutaj o zrobieniu dwóch kroków, tylko o długich dystansach. Wcześniej Artur sam stał, robił dwa-trzy kroki od ściany do mebli lub szedł dwa kroczki i schodził do pozycji czworaczej.
Cierpliwie czekałam, kiedy zacznie chodzić. Tak jak na chodzącego człowieka przystało. I mam ten dzień! Z samego rana, jak tylko mąż postawił Artura na podłodze, ten przeszedł całą kuchnię, później nie trzymając się ściany pokonywał duże dystanse. I tak mu już zostało.
Jestem z niego dumna. Mój malutki synek zrobił kolejny krok w kierunku samodzielności.
Chlip-chlip... ocieram łzy wzruszenia.


Świeżutkie jak bułeczki zdjęcia chodzącego Artura... robione na szybko, co by mieć pamiątkę, tych pierwszych dużych kroczków :)

11 komentarzy:

 1. Anonimowy10/30/2012

  Suuuper!wielkie gratulacje!! Pamiętam, jak moja poprzednia Podopieczna zaczynała chodzić. Jak już się Ją postawiło, to pędziła nawet się nie zatrzymywała :P
  Podobnie jak Artur - z wyciągniętymi rączkami niczym robot :P

  Anula

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje!! Zuch chłopczyk!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! Ale ma buzinkę słodką , zacałowałabym te poliki :)
  A kiedy Artur zaczął siadać? Pytam bo u nas Anti jeszcze tego nie robi, lekarz powiedział, że może to wynikać z tego, że długo na brzuszku nie chciał leżeć przez co i kolejne umiejętności później przychodzą u nas...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Artur pod koniec ósmego miesiąca sam zaczął siadać... ale najpierw zaczął wstawać przy meblach, a później ze stania siadał. Czyli najpierw nauczył się raczkować, później wstawać, a na końcu siadać :)Nie martw się, każde dziecko rozwija się w swoim tempie. Antoś ma też swój czas :)

   Usuń
 4. Superowo :)))) Ogromne brawa i buziaki dla Arturka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie! Ale fajowy ten Twój Maluszek! A my czekamy... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. jaki dumny :) pewnie nie mniej od rodziców ;) super, gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 7. Brawo dla Krola Arturka :) Strasznie ciesze sie z jego postepow i kibicuje aby nadal bylo ich jak najwiecej :) Buziaki!!

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratulacje! Widać, że świetnie sobie daje radę :) Niedługo zacznie biegać, więc kup sobie dobre buty ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! Maluch jest przeuroczy :) ja też nie umiem się już doczekać pierwszych kroków :)))))

  OdpowiedzUsuń